Sanāksmes notiek katra mēneša otrajās trešdienās no plkst. 18:00 Rīgā, Artilērijas ielā 34/2
 
 
 
Studentu biedrības Fr!R! pasākumi:        2014. gads          2015. gads           2016. gads          2017. gads         2018. gads        ARHĪVS
 
 
2016.gada 26.decembris
Fr!R! komeršs Ziemassvētku pasākums

Fr!R! seniors F!Andris Sprukuls nolasīja apsveikumus Ziemassvētkos no draudzīgajām organizācijām. Atraktīvi konkursus vadīja Fr!R! Dāmu komitejas pārstāves Vija Usāne, Mirdza Pelkausa un Irina Sprukule. Turpinājumā notika savstarpēja dāvanu pasniegšana. Katram pasākuma dalībniekam tika dāvināts arī kalendārs 2017.gadam, kura titullapā ir attēlots Fr!R! ģērbonis. Klātesošie Fr!R! filistri dāvanā saņēma arī šalli ar monogrammu. Lielisks bija pašu sarūpētais svētku galds.

 

2016.gada 16.novembrī
Fraternitas Rusticana 95.gadadienas svinīgā sanāksme

Seniors F!A.Sprukuls teica svinīgu uzrunu un sveic rustikāņus, Dāmu komitejas pārstāves Fraternitas Rusticana dibināšanas 95.gadadienā.

F!Francis Usāns telefoniski apsveica Fr!R! saimi gadadienā.

Sveicām F! Aivaru Berķi 80 gadu jubilejā, kura viņam bija š.g.24.septembrī.

Svinību turpinājumā saviesīgā daļa, kurā piedalījās Fr!R! biedri, Dāmu komitejas pārstāves un viesi.

 
2016.gada 4. un 5.jūnijā
Fr!R! komeršs jau tradicionāli notika F!Kristapa Kalniņa dzimtas mājās "Pereļos", Viesturu pagastā.

Vispirms apmeklējām Bauskas alus darītavu, kur iepazināmies ar alus ražošanas procesu  un degustējām vairākas alus un bezalkoholisko dzērienu šķirnes.

Turpinājumā devāmies uz atjaunoto Bauskas pili. Gids ar interesantu stāstījumu iepazīstināja mūs ar Bauskas pils vēsturi un tās restaurāciju. Apskatījām arī pils muzeju ar vēsturiskiem eksponātiem. No pils skatu laukuma pavērās brīnišķīgs skats uz vietu, kur satek Mūsa un Mēmele un sākās Lielupe.

Vakarpusē ieradāmies "Pereļos". Dāvinot ābeļu stādus, sveicām namatēvu Kristapu, viņa mammu Ainu un meitu Elīzu. Aina un Elīza bija sarūpējušas lieliskas uzkodas. Draudzīgā gaisotnē samontējām nojumi, cienājamies ar gardu mielastu un svinējām komeršu, dziedot rustikāņu dziesmas.

Nākamajā dienā apskatījām „Pereļu” saimnieces Ainas ar mīlestību iekopto dārzu. Pie brokastu galda apspriedām rudens semestrī iecerētos pasākumus. Pēcpusdienā atvadījamies no viesmīlīgajiem „Pereļu” saimniekiem un devāmies ceļā.  

 

 
2016.gada 9.martā
Pie Fraternitas Rusticana viesojās Latvijas dabas pētnieks GUNTIS ENIŅŠ


Fraternitas Rusticana saime un uzaicināti pārstāvji no Akadēmiskās vienības "Latviete"  Studenšu korporācijas "Varavīksne", Studenšu korporācijas "DAUGAVIETE", Konkordijas "Valdemārija", Akadēmiskās vienības "Austrums" noklausījās dabas pētnieka, zinātnieka un publicista Gunta Eniņa vieslekciju par Latvijas alām un dižkokiem ar bagātīgu fotomateriālu apskati.

Pasākums turpinājās ar saviesīgo daļu- dziesmām un cienastu.

.
 
 
   
   

Par viesu vakariem Tu vari uzzināt, rakstot uz: rusticana.info@gmail.com!

       
       
 
© 2018   Fraternitas Rusticana
 
   


Fraternitas Rusticana
Akadēmiskā studentu organizācija