Sanāksmes notiek katra mēneša otrajās trešdienās no plkst. 18:00 Rīgā, Artilērijas ielā 34/2
 
 
 
Studentu biedrības Fr!R! pasākumi:        2014. gads          2015. gads           2016. gads          2017. gads         2018. gads        ARHĪVS
 
 
2015.g. 26.decembrī
Fr!R! Ziemassvētku pasākums rustikāņiem un viņu ģimenēm.
 

Fr!R! seniors Andris Sprukuls nolasīja apsveikumus Ziemassvētkos no draudzīgajām organizācijām. Atraktīvi konkursus vadīja Fr!R! Dāmu komitejas pārstāves Vija Usāne un Mirdza Pelkausa. Turpinājumā notika savstarpēja dāvanu pasniegšana. Katram tika dāvināts arī kalendārs 2016.gadam, kura titullapā ir attēlots Fr!R! ģērbonis. 

Lielisks bija arī pašu sarūpētais svētku galds.

.
 
2015.g. 18.novembrī
Fr!R! 18.novembra pasākumi.
 
 
2015.gada 18.novembri Fr!R! biedri tradicionāli piedalījās Studentu korporāciju prezidiju konventa organizētājā gājienā no Latvijas Universitātes uz Meža kapiem, Rīgā.
Meža kapos notika piemiņas brīdis un ziedu nolikšana mūžībā aizgajušo Fr!R! goda filistru un filistru atdusas vietās, tika godināta Latvijas Republikas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes piemiņa.
Turpinājumā apmeklējām Fr!R! goda filistra Kārļa Ulmaņa pieminekli Valdemāra ielā, Rīgā, kur arī notika piemiņas brīdis.

   

 
 
2015.gada 6. un 7.jūnijā
Fr!R! komeršs notika F!Kristapa Kalniņa dzimtas mājās “Pereļos”, Viesturu pagastā.
 

Vispirms, braucot no Rīgas, 6.jūnijā Iecavā apmeklējām piemiņas vietu Latvijas neatkarības cīņu varoņiem, tad jau kuplākā pulkā devāmies uz Pilsrundāli, kur gida pavadībā apskatījām pils telpas un skaisti iekopto dārzu. Laiks bija silts un saulains, visiem bija jauks noskaņojums.

Jau vakarpusē ieradāmies pie F!K.Kalniņa svinēt Fr!R! komeršu kopā ar ģimenēm. Sveicām viemīlīgo namatēvu un viņa mammu, dāvinot rožu stādus, kuri noteikti iederēsies māju ainavā. Namatēvs bija sarūpējis zupas vārīšanu lielā saimes katlā uz ugunskura. Zupa izdevās lieliska un visus uzmundrināja turpmākajai svinēšanai.

Nakamajā dienā 7.jūnijā, pēc sātīgām brokastīm, noklausījamies F!E.Pelkausa interesanto stāstījumu par viņa ceļojumu uz Spāniju, apspriedām vēsturiskos notikumus. Turpinājumā daļa no rustikāņiem devās uz Vecumnieku novada “Klīviem”, kur apmeklēja FR!R!goda filistra Ā.Klīves, F!V.Klīves  dzimtas kapus.

   

 
 
2015.gada 17.aprīlī 
Tikšana ar Eiropas Parlamenta deputāti no Latvijas Ivetu Griguli
 

Studentu biedrība Fraternitas Rusticana 2015.gada 17.aprīlī rīkoja pasākumu - tikšanos ar Eiropas Parlamenta deputāti no Latvijas Ivetu Griguli. Pasākums notika Latvijas Nacionālā Vēstures muzeja nodaļā "Dauderi", kurā piedalījās uzaicinātie viesi no draudzīgajām mūža akadēmiskajām organizācijām. I.Grigule stāstīja par savu darbību Eiropas Parlamentā, kā arī atbildēja uz klātesošo jautājumiem. Turpinājumā notika muzeja ekspozīcijas apskate, diskusijas un saviesīgā daļa.  

 

 
   
   

Par viesu vakariem Tu vari uzzināt, rakstot uz: rusticana.info@gmail.com!

       
       
 
© 2018   Fraternitas Rusticana
 
   


Fraternitas Rusticana
Akadēmiskā studentu organizācija